Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek).
Wszelkie zamieszczone zdjęcia, wizerunek Doradcy oraz teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
 
P O R A D Y / W I Z J E   O N L I N E
                                                                               w w w . J a s n o w i d z V a n e s s a . p l
   wrozby online      ezomagia (22)      Rytuały miłosne

Rytuały miłosne (8)

(opis usług pod cennikiem)


  1. Uzdrowienie relacji partnerskich  500 PLN
  2. W ZNALEZIENIU PARTNERA ŻYCIOWEGO 500 PLN
  3. ANIELSKA POMOC na POWRÓT UKOCHANEGO 500 PLN
  4. RYTUAŁ POŁĄCZENIA DWÓCH OSÓB 200 PLN
  5. PRZYWOŁANIE MIŁOŚCI DANEJ OSOBY 600 PLN
  6. ABY UWIEŚĆ 600 PLN
  7. UROK MIŁOSNY 600 PLN
  8. Aby odbudować/nawiązać kontakt 600 PLN
  • Rytuały miłosne (8)
rytuały miłosne


1. Uzdrowienie relacji partnerskich
  
 
7-dniowy Rytuał „Uzdrowienia relacji partnerskich" - dwie sesje rytualne. Rytuał pomoże ci poprawić relację z partnerem oraz ożywić uczucia w związku. Pomoże w rozwikłaniu komplikacji pomiędzy Wami, uzdrowi trudny związek partnerski. Rytuał magiczny składa się z dwóch sesji rytualnych podczas których zachodzi oczyszczenie energetyczne między partnerami z negatywnych i złych energii oraz silna reaktywacja energii miłości pomiędzy dwojgiem ludzi gdy rozstanie nastąpiło kilka tygodni temu a partnerzy nie mają kontaktu lub jest on bardzo ograniczony i sporadyczny, a negatywnych energii nagromadziło się tak wiele, że wydaje się, że uczucie miłości wygasa, ale istnieją nadal wspomnienia, myśli, tęsknota, pragnienia.
Wysyłka w 48h
500 PLN


2. W ZNALEZIENIU PARTNERA ŻYCIOWEGO 
Usługa proponowana jest wszystkim singlom, ale pomocna okaże się w szczególności dla tych osób, którym coraz trudniej poznać żonę lub męża. Dzięki tej pomocy anielskiej znajdziesz odpowiednią dla siebie osobę, swoją drugą połówkę, prawdziwą miłość. 
Wysyłka w 48h
500 PLN


3. ANIELSKA POMOC na POWRÓT UKOCHANEGO 

Anielska pomoc na powrót ukochanej osoby to metoda, którą z powodzeniem można stosować, by ratować każdy związek (nie jest ważne małżeński czy też nie!). Oczywiście pod warunkiem, jeśli partner lub partnerka, która odchodzi nie jest z nikim innym związany(a). Jeśli nam zależy to powinniśmy starać się o własne szczęście i o dobro związku czy rodziny. Aby to zachować za wszelka cenę!

Bardzo silny Rytuał magii miłosnej na powrót partnera stosowany zarówno w przypadkach gdy partnerzy mają kontakt ze sobą jak też z utratą jakiegokolwiek kontaktu.

Wysyłka w 48h
500 PLN


4. RYTUAŁ POŁĄCZENIA DWÓCH OSÓB 

Rytuał stosuje się w przypadku gdy jesteśmy już z kimś w związku, albo zamierzamy być i jest wszystko w porządku, jesteśmy na etapie przyjaźni bądź miłości. Rytuał ma na celu poprawić więź w związku, to znaczy przemienić go w kolejny etap – stworzyć mocniejszą więź bądź jeszcze ją bardziej umocnić. Rytuał łączy dwie osoby na bardzo długie lata.

Ten rytuał jest bardzo silny, zastanów się dobrze, czy chcesz  z daną osobą zostać na zawsze. W ten sposób zostali połączeni moi rodzice, którzy pomimo tego, że są po rozwodzie, są nadal ze sobą razem. Mimo różnych wszelkich prób rozdzielenia ich drogi nie mogą się rozejść i trudno to wytłumaczyć w racjonalny sposób. 
Wysyłka w 48h
200 PLN


5. PRZYWOŁANIE MIŁOŚCI DANEJ OSOBY
 

Anielska pomoc na przywołanie miłości danej osoby to metoda, którą z powodzeniem można stosować, by ratować każdy związek (nie jest ważne małżeński czy też nie!). Rytuał ma na celu pomóc w przywołaniu utraconej miłości naszej ukochanej osoby. Dzięki tej pomocy anielskiej nakierujesz myśli tej osoby w swoją stronę. Wykonuje się go przez 7 dni w wyznaczonym czasie, powtarza się go raz w miesiącu przez 7 dni aż do uzyskania efektu. Do rytuału dołączam wybrane relacje osób, które przeprowadzały ten rytuał, wypowiedzi opisują co odczuwały albo co działo się podczas rytuału.
Wysyłka w 48h
600 PLN

6. ABY UWIEŚĆ 

Usługa jest kierowana do wszystkich osób, które szukają sposobów pozwalających uzależnić od siebie partnera. Jeśli zależy ci na tym, aby uwieść zajętego lub wolnego, niesamowicie absorbującego(ą) do wzięcia i to od zaraz już mężczyznę bądź kobietę (w magii nie ma znaczenia żaden szczegół) to najlepszym sposobem jest właśnie uciekanie się do praktyk magicznych.

W odległych, zacisznych zakamarkach umysłu odpowiedz sobie najpierw na poniższe dość kontrowersyjne pytania:

‘ Uwielbiasz polować na mężczyzn mężczyznę (kobietę)?

‘ Chcesz wiedzieć, na czym się skupić, by mężczyźni (kobiety) oszaleli na twoim punkcie? 

' Czy ta osoba jest dla Ciebie wystarczająco pociągająca, czy chcesz ją uwieść?

' Czy chcesz go (ją) zdobyć dla własnej satysfakcji jako kolejny eksponat (męski bądź  żeński) w swoim życiu?

' Albo może chcesz bezwzględnie zemścić się na koleżance, która Ci go odbiła w okrutny sposób?

' Czy może chodzi o jego wspaniałe konta bankowe i karty kredytowe?

' A może masz wrażenie, że on sam pragnie bliskiego kontaktu z Tobą?

' A może chcesz stanowić dla niego ciepłą poduszkę do wypłakiwania jego/jej frustracji? 

Odpowiedź sobie na te zagadnienia, jeśli chociaż jedna odpowiedź padła na tak, to tą praktykę magiczną możesz z powodzeniem przeprowadzić.

Jak już wiesz istnieje mnóstwo wolnych, niesamowicie absorbujących facetów do wzięcia i to od zaraz! Problem z żonatymi to zawsze pojawiająca się żona, (która będzie mieć pretensje do Ciebie) lub dzieci oczekujące na swego tatusia. Istnieje także dosyć bulwersującą aczkolwiek wielce prawdopodobna możliwość, że będziesz chwilową zabawką... po Tobie bowiem będą następne i następne. Czy warto? No dobrze, kwestie moralne masz już za sobą. Każdy rytuał magiczny ma jakieś wady. Czytasz dalej więc jasnym jest, że po prostu chcesz osiągnąć swój cel i chcesz po prostu dowiedzieć się: jak zdobyć żonatego. Albo wolnego faceta. Od czego więc zacząć? Skuteczne rytuały tylko z górnej półki.
Wysyłka w 48h
600 PLN

7. UROK MIŁOSNY 

Czasami chcąc rozkochać w sobie mężczyznę lub kobietę próbujemy wszelkich możliwych sposobów. Mam dla Ciebie również inny sposób… - rzucenie miłosnego uroku zapewni Ci powodzenie w miłości i sprawi, że obiekt Twoich westchnień oszaleje z miłości do Ciebie.

Jeśli chcesz zauroczyć mężczyznę lub kobietę (płeć nie ma tu znaczenia) - sięgnij po przepis mojej prababki, który jest bardzo skuteczny. Zamierzonym efektem rytuału jest wywołanie w drugim sercu uczuć miłosnych. Za sprawą tego uroku nakierujesz myśli tej osoby w swoją stronę. Jedyny minus i trudność tego rytuału jest taki, że nasz "obiekt westchnień" trzeba zaprosić do naszego mieszkania (domu). 
Wysyłka w 48h
600 PLN


8. Aby odbudować/nawiązać kontakt 

Cel rytuału:

- oczyszczenie relacji,

- odbudowanie relacji,

- ponowne nawiązanie kontaktu.

Rytuał stosuje się w celu ponownego nawiązania kontaktu  z osobą z którą kiedyś coś nas połączyło (przyjaźń, miłość, krótkotrwałe uczucie, zauroczenie itp.)., ale z jakiegoś powodu znajomość ta urwała się. Jeśli więc szukasz jakiegoś punktu zaczepienia, żeby odbudować relacje bądź ją ponowić to ten rytuał jest najodpowiedniejszy. To dobry moment na oczyszczenie relacji z osobą, na której ci zależy, ale z jakiś powodów nie możecie dojść do porozumienia. Rytuał ma szerokie zastosowanie w relacjach z innymi ludźmi. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu usługi – rytuał przesyłam w pliku .pdf do samodzielnego wykonania.


wrozba miłosna

Każdy związek/relacja przechodzi przez różne fazy. Dlatego jeśli więc szukasz rozwiązania by uratować relację, odbudować utraconą więź, bliskość osoby, na której ci zależy i odzyskać szczęście we dwoje to wszystko to może stać się Twoim udziałem, jeśli tylko odwołasz się do magii miłosnej oraz tkwiącej w niej potężnej mocy. Uczucia miłości są najintensywniejszą, w najwyższym stopniu żywotną siłą, której kiedykolwiek doświadczyłaś, a magia płynąca wprost z serca to najskuteczniejsze czary, jakie istnieją.  Chcesz ponownie odbudować waszą relację? Chcesz ponownie nawiązać kontakt z mężczyzną bądź kobietą swoich marzeń, snów? Powyższy sposób to tylko moja propozycji, która może ułatwić ci nowy start. 
Wysyłka w 48h
600 PLN

  stat4u