Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek).
Wszelkie zamieszczone zdjęcia, wizerunek Doradcy oraz teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
 
P O R A D Y / W I Z J E   O N L I N E
                                                                               w w w . J a s n o w i d z V a n e s s a . p l
   wrozby online      ezomagia (22)      Rytuały uniwersalne


Rytuały uniwersalne (5)

  1. UZYSKANIE POMOCY OD ANIOŁA STRÓŻA 200 PLN 
  2. Rytuał z ochronnym amuletem 600 PLN
  3. Na uzdrowienie każdej sfery życia 500 PLN
  4. ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA 600 PLN 
  5. NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA 600 PLN
  • Opis usług
  • Rytuały uniwersalne (5)
rytuały uniwersalne

1. UZYSKANIE POMOCY OD ANIOŁA STRÓŻA 

Anioły to istoty duchowe, które znają nas lepiej niż my sami. Czasem wystarczy napisać, by zesłali nam to, czego naprawdę potrzebujemy, co przyniesie zadowolenie i radość. Co pozwoli nam być lepszymi ludźmi i wieść lepsze życie. A potem poczekać co się wydarzy. Bo nowa miłość czy praca, większa pensja czy cokolwiek, co chcemy mieć, wcale może nie być tym, co jest nam potrzebne i co zapewni szczęście.

- Chcesz aby Twoje prośby odniosły większy skutek?

- A może chcesz odnaleźć cel życiowy z pomocą anioła?

Skorzystaj z tego rytuału i przekaż wiadomość swemu boskiemu opiekunowi - Aniołowi Stróżowi.

Twój Anioł zawsze ma na uwadze twoje najwyższe dobro – wspólnie możecie osiągnąć wszystko, na czym skupisz swoją uwagę.

Wysyłka w 48 h

200 PLN


2. Rytuał z ochronnym amuletem 

Rytuał zapewniający ochronę można zastosować wtedy, gdy czujemy, że ktoś źle nam życzy, złożyczy, zazdrości, zawiści, chce wyeliminować nas z rynku, działa na naszą szkodę albo rytuał ten można również zastosować wtedy, gdy z jakiejś przyczyny w swoim życiu odczuwamy nagły niepokój, albo jesteśmy dręczeni przez kogoś, bądź martwimy się jakąś sprawą. Rytuał możemy również stosować wtedy, gdy czujemy, że prześladuje nas jakieś fatum, czyli zły los, pech w życiu, na przykład w jednym czasie niszczy nam się telefon, komputer, tłucze żyrandol i jeszcze na dodatek zagina nam ukochany zwierzak.

Rytuał ochronny ma za zadanie odbić właśnie każdą posłaną do nas energię do jego nadawcy, odpędzić złe uroki, czary i zniwelować wszelkie napięcia emocjonalne i negatywne stany psychiczne, a także i koszmary, które są wywołane przez konkretną osobę lub z jakiegoś innego powodu. Rytuały ochronne chronią nas przed atakami energetycznymi i ochraniają nas przed osobami, które starają się odebrać naszą życiową energię.

Usługa zawiera opis rytuału z ochronnym amuletem do samodzielnego wykonania.Celem rytuału jest pozbycie się niepożądanej osoby z naszego otoczenia, a działaniem amuletu wykonanego podczas tego rytuału będzie ochrona przed złymi życzeniami, plotkami czy zazdrością takich osób, które nam źle winszują. 

Rytuał ten jest bardzo silny, jego czar zalicza się do Magii Voodoo, która wywodzi się z tradycji afro amerykańskiej, ale nawiązuje do chrześcijaństwa, stąd w tym i innych zaklęciach odwołania do świętych czy aniołów. Wyznawcy innych religii mogą jednak z powodzeniem przyzywać swoje bóstwa opiekuńcze czy odpowiedzialne za ochronę albo duchy swoich zmarłych przodków. Wielu adeptów zdecydowanie woli poprosić o pomoc zmarłą babcię niż odwoływać się do potężniejszych, ale i bardziej odległych istot. Rytuał ten opiera się na wibracjach anielskich, zatem nie ma się czego obawiać przy odprawianiu tego rytuału. 

Amulet ochronny wykonujesz podczas rytuału. Będzie on nam przydatny w wypadku rzucania na nas i naszą rodzinę jakichś złośliwych i złych czarów, pomocny też przed plotkami czy zazdrością. 

Jednym ze zastosowań rytuału jest też pozbycie się z grupy, takiej jak rodzina czy zespól w pracy, niepożądanej osoby. W zależności od tego, jak szkodliwe są działania tej niechcianej postaci, jej usunięcie można przeprowadzić z różnym nasileniem surowości, od bardzo łagodnych skutków po ostateczne. W poniższej formie zaklęcie powoduje pozbycie się takiej osoby z otoczenia na dobre, można jednak złagodzić jego skutki. Omawiam dwa sposoby, dzięki czemu stopień nasilenia zaklęcia można dobrać sobie samemu. Celem rytuału nie musi być krzywdzenie danej osoby, która źle nam życzy, a jedynie ochrona przed taką osobą, dlatego mogą stosować ją nawet osoby dbające o czystość swojej karmy.

Wysyłka w 48 h

600 PLN


  


3. Na uzdrowienie każdej sfery życia 

Rytuał stosujemy w celu uzdrowienia każdej naszej sfery życia, aby w każdej z tych sfer wszystko układało się po naszej myśli i według naszych własnych oczekiwań. Zadaniem rytuału jest utrzymanie każdej naszej sfery życia w formie wzrostu, ale i też zmiany. Za jego mocą, sprawy nabiorą swojego impetu działania i wszystko będzie się układało i rozwiązywało, bez Twojego udziału. Jeśli obecnie jesteś bez pracy lub nie masz ukochanej osoby to dzięki temu rytuałowi także możesz to zmienić. Rytuał uzdrawia naszą sytuację zawodową, poprawia sytuacje materialną, odmienia sferę uczuć i może pomóc w kwestiach zdrowotnych - wszystko będzie się dziać pod wpływem sił wyższych lub anielskich, w zależności kogo zechcesz wezwać.

Rytuał opiera się na energiach anielskich, nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych. Rytuał anielski nie jest powiązany z typowymi praktykami magicznymi ani okultyzmem, dlatego bez żadnego niepokoju i trwogi może zastosować go każda osoba wyznania religijnego. Rytuały anielskie, które oferuje nawiązują do chrześcijaństwa, stąd w tym i innych zaklęciach odwołania do świętych czy aniołów. Wyznawcy innych religii mogą jednak z powodzeniem przyzywać swoje bóstwa opiekuńcze czy odpowiedzialne za ochronę. Rytuał przeznaczony jest do samodzielnego wykonania − ściśle według moich wskazówek i w wyznaczonym do tego czasie. Po zakupieniu rytuału zawsze służę pomocą w celu rozwiania wątpliwości  jeśli pojawiłyby się jakieś dodatkowe pytania przed rytuałem lub podczas jego przeprowadzania.

Wysyłka w 48 h

500 PLN


 4. ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA 

Rytuał ma na celu przyciągać do nas osoby i rzeczy, których pragniemy – nadaje się on do spraw sercowych, finansowych, związanych z ogólnym szczęściem czy konkretnym marzeniem. Jeśli komuś potrzeba miłości, pieniędzy, przyjaciół, sukcesów czy lepszej pracy – a zwłaszcza wszystkich tych rzeczy – zaklęcie przyciągania może okazać się bardzo pomocne. Rytuał przeznaczony jest do samodzielnego wykonania − ściśle według moich wskazówek i w wyznaczonym do tego czasie.

Często pytacie mnie jaka jest różnica pomiędzy „Zaklęciem przyciągania”, a Praktyką magiczną „NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA” – Oba rytuały są odmienne pod względem wyboru trudności wykonania (np. łatwy bądź trudny do zrealizowania bądź nabycia odpowiednich składników) oraz ich skuteczności.

Praktyka magiczna „NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA” jest to wersja lżejsza, czyli bardzo prosta w wykonaniu. Z kolei „ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA” jest również proste w wykonaniu, ale dla niektórych osób może stanowić problem z zakupem odpowiednich składników. Zawsze podaje namiary na źródła zakupów, które ułatwią ci zdobycie potrzebnych składników do rytuału.

Wysyłka w 48 h

600 PLN


5. NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA 

Każdy z nas ma marzenia - rozmyśla o czymś pięknym, chciałby zrealizować niespełnione pragnienia. Może marzysz o domu z wielkim ogrodem, albo wyprawie do egzotycznych zakątków ziemi. Są pewnie i tacy, których marzenia są skromniejsze na przykład nowa lodówka, albo telewizor. Każdy z nas ma jakieś marzenia. I mniejsze i większe. Ale ilu z nas naprawdę, w pełni otworzyło się na ich spełnienie?

Praktykę magiczną ,,na spełnienie życzenia” stosuję już wiele lat i za każdym razem wynik jest pozytywny, ale jest jedno ale... tego czaru nie powinno się nadużywać i najlepiej by było, gdyby nie był tak za często używany dla korzyści własnych. W praktyce tej trzeba umieć zachować umiar. Jest bardzo prosty w wykonaniu, więc jeśli chcesz aby Twoje marzenia się urzeczywistniły to bierz los w swoje ręce i zamów praktykę magiczną ,,na spełnienie życzenia”. Usługa obejmuje również wyjaśnienie polegające na odpowiedzi na pytanie w czym tkwi sekret oraz skuteczność tych działań magicznych.

Wysyłka w 48 h

600 PLN


  stat4u